Strona 1 z 1

adampiszczek » 18 maja 2016, 7:41
Witajcie, jestem na etapie zmiany wystroju swojego biura. Szukając pomysłu na nowy wystrój natrafiłem na takie fotografie: Obrazek
Są to meble biurowe tworzone przez nich http://jfmfurniture.de/konferenzmobel . Witryna WWW jest po niemiecku więc mało rozumiem, natomiast prace mają genialne. Czy może ktoś z was zna firmy w Polsce, które wykonują podobne rzeczy?

podobne tematy:

mariuszbyk » 18 maja 2016, 9:14
Cześć, u nas jest sporo firm, które tworzą meble na zamówienie. Nie będzie problemu z wyszukaniem ich w wyszukiwarce internetowej. Nie mam pojęcia jak sprawdzałeś, ale ja bez kłopotu po paru chwilach posiadam adresy firm, które wykonują identyczne zabudowy meblowe. Trochę chęci i na 100% coś znajdziesz dla siebie.

podobne tematy:

krzysiekwolski » 18 maja 2016, 10:00
Nie nie jestem w stanie zrozumieć takich osób. Zamiast wpisać w Internecie co nam jest potrzebne to rejestrują się i piszą na forach. Przecież to troszkę bez sensu. Mi wystarczyło 5 minut aby ustalić, że podana przez Ciebie firma działa również w Polsce. Mało tego jest to Polska firma, która ma dodatkowo odziały w kilku krajach europejskich.

podobne tematy: