Budzetowe strony internetowe Radom

1.lukaszgos » 03 gru 2017, 16:21

Czy tanie strony internetowe to obecnie właściwy wybór dla firmy?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Na początku pojęcie budżetowych stron internetowych należy przeanalizować w wielu płaszczyznach. Pierwsza sprawa to określenie terminu budżetowe strony internetowe. Od tego będzie zależało dalsze rozważanie w temacie projektowania tanich stron internetowych dla firm. Dla jednej osoby niedroga strona internetowa będzie oznaczała, wykonanie strony internetowej do 500 zł. Natomiast dla innej osoby będzie to znacznie większy rząd wielkości, który nie przekroczy 2000 zł. Jak widzimy przedział cenowy jest dość duży. Więc nie można od razu i dokładnie napisać czym są nisko budżetowe strony internetowe dla firm.

Natomiast w łatwy sposób można to zweryfikować sprawdzając oferty agencji interaktywnych w wyszukiwarkach internetowych. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić ofertę wykonawców, którzy tworzą strony internetowe. Więc zacznijmy i wpiszmy wybraną przez nas frazę strony internetowe aby dowiedzieć się na jakie oferty zaprojektowania strony internetowej jesteśmy w stanie liczyć w budżecie od 500 do 2000 zł. Wybierając parę firm i wysyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie zaprojektowania strony internetowej otrzymamy jasny obraz sytuacji. Powinno się również wybrać do porównania parę firm z dalszych wyników wyszukiwarki. Wtedy sprawdzimy jak to się kształtuje także u tańszych firm, które projektują strony internetowe w Polsce.

Jeśli już dostaniemy oferty na wykonanie strony internetowej to powinno się zrobić ich zestawienie. Zestawienie musi posiadać cenę zbudowania strony internetowej, zakres usług oraz technologię wykonania strony internetowej przez wykonawcę. Kierując się tylko ceną stworzenia strony internetowej, zestawienie ofert będzie bardzo nieefektywne. Zazwyczaj oferty zbudowania strony internetowej za 500 zł będą oparte o bezpłatne CMS i ogólnodostępne szablony graficzne. Tego rodzaju strony internetowe to zazwyczaj bardzo zły pomysł na promocję w Internecie. Po pierwsze otrzymamy szablonowy projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie zaprojektowana na darmowym CMSie, który jest podatny na masowe ataki. Lepszą koncepcją jest wybranie trochę droższej oferty na wykonanie strony internetowej, która będzie miała indywidualny szablon graficzny strony a, także autorski CMS. Tego rodzaju strony internetowe są znacznie bezpieczniejsze.
Cytuj

« Wolne tematy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml