Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy przydatny

1.lukaszgos » 02 lis 2017, 9:33

Witam wszystkich. Od lat interesuję się rynkami walutowymi i robieniem inwestycji na rynku Forex. Inwestuje na nich od kilku lat. Nie jestem jakimś wielkim graczem, ale przez lata nabyłem pewną wiedzę, która daj mi zarabiać na rynku Forex. Początki inwestowania były słabe. Zazwyczaj traciłem na transakcjach walutowych niż odnosiłem sukcesy. Podczas tych lat nauczyłem się trafnie odczytywać wykresy i dzięki temu moje inwestycje dawały minimalny zarobek. Wyzwaniem było trafne i szybkie określenie przyszłego trendu i dochodowej pary walut, którą powinno się wybrać. Nie wystarczy obserwować kilku par walutowych. Do trafnej diagnozy potrzebna jest szersza analiza. Tego rodzaju dla człowieka jest czasochłonna i często przegapiłem dobry moment zainwestowania na rynku Forex. Tak, więc zacząłem szukać narzędzi, które umożliwią mi to zautomatyzować. Przetestowałem ich kilka, lecz najlepszy zestaw narzędzi oferuje na rynku Europejskim firma https://nad-potokiem.com.pl/2022/11/01/jak-dobrac-wlasciwy-kinesiotaping-kurs-aby-prowadzacy-byl-doswiadczony/ , która zajmuje się dostarczaniem skryptów MQL 4 i nie tylko, które bardzo ułatwią obstawianie na rynku Forex. Ich oferta jest ukierunkowana na dwie grupy produktów. Do pierwszej z nich należą skrypty MQL 4: Indicatory a, także roboty na platformę Meta Trader 4. Następny typ produktów to różnego rodzaje subskrypcję do narzędzi, które w dużym stopniu pomagają w trafnym obstawieniu transakcji na rynku Forex. Najskuteczniejsze z nich to 4M Analytics, które pokazuje siły 8 najważniejszych walut, oraz moment wejścia i wyjścia z rynku Forex. Wykorzystując je, za każdym razem mamy wiedzę kiedy można zawrzeć dobrą i zyskowną inwestycję na rynku Forex. To co mi zajęło lata prób i błędów jest obecnie dostępne dla każdego. Wykorzystując te narzędzia moje transakcje są o wiele bardziej dochodowe. Czemu tak jest? Nie muszę już samemu analizować 28 wykresów i zastanawiać się, jaka waluta będzie szła do góry, a która spadała. 4M Analytics robi to za mnie. A co najistotniejsze, rachunki wykonuje maszyna, która nie posiada emocji. Poprzez to prognozy są bez emocji i jeszcze bardziej trafne. Również w przypadku komputera eliminowane są błędy rachunkowe, które człowiek popełnia w czasie skomplikowanych wyliczeń. W szczególności jeśli dokonuje pod presją czasu i emocji. Dlatego jak najbardziej radze przetestować te rozwiązania. Sam ocenisz czy 4M Analytics będzie dla ciebie pomocny i przyniesie ci zysk.
Cytuj

« Wolne tematy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml