Której firmy alarm wybrać do domu?

1.tomaszkisiel » 16 maja 2016, 14:05

Dzień dobry, obecnie wykańczam swój dom i stanąłem przed dylematem zakupu odpowiedniego systemu alarmowego do budynku mieszkalnego. Dość sporo poczytałem tutaj http://trans-sat.pl na ten temat i z tego co widzę to większość firm pracuje na urządzeniach marki Satel. Czy warto brać pod uwagę jakiś innych producentów sprzętu. Drugie pytanie to które czujki wybrać do domu?

podobne tematy:
Cytuj

2.tomaszkowal » 18 maja 2016, 7:21

Część, nie bez powodu duża liczba monterów wybiera Satela. Po pierwsze ich urządzenia są najmniej zawodne z dostępnych na rynku. Drugi czynnik to mocno rozbudowana oferta urządzeń, które składają się na system alarmowy. Następny czynnik to doskonałe centrale i dość dobrej jakości czujki.

podobne tematy:
Cytuj

3.mariuszbyk » 18 maja 2016, 8:44

Ja mam też zamontowany Satel. Nie mogę na niego narzekać. Funkcjonuje bez szwanku od wielu lat. Mam kilkanaście czujek w domu i podział na kilka stref - fajna rzecz dzięki której mogę uzbroić alarm w wybranych obszarach budynku. Jeśli mogę coś doradzić to warto zamontować kurtyny w otworach okiennych i dodatkowo czujki dualne w każdym pokoju z oknem lub drzwiami. W czasie upałów kurtyny dają często fałszywe alarmy. Wtedy można jak nas nie ma włączyć zwykłe czujki i po problemie.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Wolne tematy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml