Wideodomofony - jak zakupić?

1.tomaszkowal » 28 paź 2016, 12:29

Hej. Niedługo muszę kupić domofon, jaki umieszczę w swoim nowym domu. Zastanawiam się jednak czy postawić na sztampowy domofon czy poprawniej wybrać wideodomofon. Nie chcę zbędnie wydawać pieniędzy, ale jednocześnie zależy mi na zachowaniu bezpieczeństwa. Mam dwójkę maluchów, jakie często podwyższają domofon oraz wpuszczają gości, wskutek tego bodajże lepiej by było gdyby widziały kto dzwoni - chodzi o coś jak https://biozamrazarki.pl/?p=106 ? Nie jestem jednak pewny czy to ma sens. Proszę o wsparcie osoby mające takie wideodomofony.

podobne tematy:
Cytuj

2.mariuszbyk » 28 paź 2016, 12:37

Dzień dobry. W ostatnim czasie sama stałam przed wyborem zakupu domofonu i także nie wiedziałam co wybrać. Zdecydowaliśmy niemniej jednak wspólnie z mężem, że wideodomofon jest o dużo korzystniejszy. Po pierwsze takie urządzenia nie kosztują dużo więcej aniżeli sztampowe domofony, a przecież porządniej dołożyć parę groszy do czegoś co ma służyć nam przez wiele lat. Dla nas najistotniejsze jest, że spostrzegamy kto dzwoni, w takim razie dzieci są w pełni bezpieczne. Poszukaj słusznego oraz należytego modelu, a nie musisz żałować własnego wyboru.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Wolne tematy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml