Przygotowanie do budowy domu troszkę pytań

1.krzysiekwolski » 16 maja 2016, 9:49

Witajcie, zamierzam zacząć budowę domu jednorodzinnego. Jak wiadomo jest to bardzo duży wydatek i inwestycja na resztę życia. Rozpocząłem szukanie rzetelnych brygad budowlanych do jego budowy a następnie wykończenia. Interesują mnie również koszty postawienia domu w stanie surowym oraz jego wykończenia. Tak, więc gorąca prośba do osób, które mają doświadczenie w tym temacie o rady i namiary do stron internetowych dobrych wykonawców.

podobne tematy:

2.tomaszkowal » 16 maja 2016, 11:08

Cześć nie napisałeś najważniejszej spraw: powierzchni domu oraz czy jest to dom parterowy, czy posiada poddasze użytkowe. Jest to dość ważne przy wycenie prac.

podobne tematy:

3.krzysiekwolski » 16 maja 2016, 11:20

Cześć. Przepraszam za mój błąd. Już podaje. Budynek o kubaturze koło 150 m2. Dom posiadający poddasze użytkowe oraz garażem na jeden samochód.

podobne tematy:

4.marekwirazka » 16 maja 2016, 11:39

Cześć, przyłącze się do dyskusji. Ja już jestem w trakcie budowy domu i mam dylemat z doborem rzetelnego dekarza, a co najważniejsze jakiej dachówki mam użyć. Czytałem Odrobinę na temat ekip dekarskich: http://polecamspeca.pl/dekarz i powiem uczciwie, iż mam z tym spory problem. Jak już ktoś ma dobre opinie to nie ma wolnych terminów lub jego oferta cenowa jest bardzo wysoka. Może ktoś z was ma namiary na dobrego i w miarę niedrogiego dekarza.