Które z rozwiązań będzie lepsze?

1.tomaszkowal » 19 wrz 2016, 13:22

Cześć. Zamierzam otworzyć mały biznes. Myślę o otworzeniu sklepu w centrum handlowym. Biorę pod uwagę dwa warianty. Mogę wynająć lokal lub kupić wyspę handlową tego pokroju: modele anatomiczne pośrodku pasażu handlowego. Dla pełnego zilustrowania meritum sprawy dodałem zdjęcie, które pokazuje wybrany przez mnie produkt: . Czynsz za wynajęcie powierzchni pod tego rodzaju wyspę jest o wiele niższy niż wynajęcie lokalu użytkowego. Tak, więc ta druga opcja wydaje się bardziej sensowna. Ale mam wątpliwość czy nie będzie to postrzegane jako mało atrakcyjne dla potencjalnego kupującego. Co wy o tym myślicie jako kupujący.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 13 maja 2022, 8:12 przez tomaszkowal, łącznie zmieniany 2 razy.
Cytuj

2.mariuszbyk » 19 wrz 2016, 13:48

Cześć. Te dwa rozwiązania mają swoje moce i złe strony. Po pierwsze miesięczny koszt wynajmu. Sam powiedziałeś, że wyspa handlowa będzie o wiele tańsza w utrzymaniu. Natomiast takie rozwiązanie nie będzie dobre do każdego biznesu. Bardzo dobrze sprawdzi się do sprzedaży gier na konsole czy innych małych rzeczy. Natomiast w przypadku większości branż będzie to kiepskie rozwiązanie. Konsumenci kochają komfort i dlatego preferują zakupy w tradycyjnych sklepach. Przy wyspie handlowej to można coś załatwić na szybko. Dlatego doradzam zastanowić się czy wyspa handlowa jest najkorzystniejszym dla ciebie wyjściem. Należy również zastanowić się nad rozwojem firmy w przyszłości.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Wolne tematy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml