Czy to skuteczna reklama dla zakładu krawieckiego?

1.tomaszkisiel » 01 cze 2016, 12:49

Dzień dobry. Wczoraj dostałem maila z sugestią dodania swojej strony do katalogu przedsiębiorstw: https://turystyka4you.pl/2022/07/13/zwirownia-konin-gdzie-korzystnie-jest-zdobyc-tanio-i-w-odpowiedniej-cenie-surowce-do-wykonczenia-placu-przy-willi - zamieszczenie wpisu jest za darmo. Rzecz jasna jesteśmy w stanie nabyć opcje dodatkowe, które dają możliwość promowanie na stronie kategorii. Moje pytanie jest związane z tym czy ten sposób reklamy jeszcze się sprawdza? Większość osób poszukuje usług w wyszukiwarkach internetowych. A w jaki sposób są w stanie trafić na moją firmę na takiej stronie internetowej?

podobne tematy:
Cytuj

2.adampiszczek » 01 cze 2016, 13:05

Cześć. Na początku powinieneś się zastanowić czy w ogóle ci promocja jest potrzebna. Bo z twojej wypowiedzi wynika, że nie. Jak tak uważasz to będziesz miał kłopot z utrzymaniem się na rynku. Konkurencja jest duża i wystarczy wejść na wskazaną przez ciebie stronę aby to sprawdzić. Jeżeli jesteś wstanie dać za 0 złotych tam swoją reklamę to czemu tego nie zrobić. Masz rację, że ludzie poszukują w wyszukiwarkach firm i właśnie dlatego warto dać na takich portalach swoją reklamę. Takie portale są zazwyczaj na samej górze wyników wyszukiwarki i posiadają dużo potencjalnych klientów. Więc już masz odpowiedź jak osoby znajdą twoją firmę na takiej stronie. Inną sprawą jest czy warto płacić za dodatkowe opcje. Przeważnie: nie.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Wolne tematy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml