Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

1.tomaszkowal » 09 maja 2016, 14:47

Dzień dobry. Poszukuje sprawdzonej brygady dekarskiej z okolic Opola. Czy ktoś zna dobrych fachowców. Chcę położyć blacho dachówkę w domu jednorodzinnym. Poszukuje kogoś dobrego i w miarę normalnych pieniądzach.

podobne tematy:
Cytuj

2.mariuszbyk » 09 maja 2016, 14:58

Witaj. U nas dach wykonywała ta brygada dekarzy: http://polecamspeca.pl/dekarz/opole . Są dość tani i bardzo rzetelni. U mnie położyli bez żadnych kłopotów więźbę dachową i dachówkę ceramiczną. Całość prac trwała około 10 dni. Zero problemów i stresów.

podobne tematy:
Cytuj

3.marekwirazka » 09 maja 2016, 15:31

Dzień dobry, również podłączam się do rozmowy. Brygadę dekarzy już mam. Interesuje mnie kwestia, czy lepiej wybrać blacho dachówkę. Wiele ludzi twierdzi, że to lepsze rozwiązanie niż dachówka ceramiczna. Co sądzicie na temat takiego rozwiązania?

podobne tematy:
Cytuj

4.lukaszgos » 09 maja 2016, 15:42

Z tym jest różnie. Dachówka ceramiczna posiada swoje mocne strony i minusy. Na pewno jest o wiele cięższa od blacho dachówki i nie należy jej układać na terenach podmokłych. Po drugie zużyjesz więcej więźby, więc koszty prac dekarskich będą wyższe. A teraz zalety. Po pierwsze lepiej wycisza, ma lepsze właściwości termiczne. Więc jak sam widzisz, jak to wygląda. Jeśli możesz to wybierz dachówkę ceramiczną.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Wolne tematy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml