Poszukiwany dobry ślusarz do bramy wjazdowej

1.adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Dzień dobry, mam bramę wjazdową do domu. Była ona montowana jakiś okres temu i wszystko pracowało bez zarzutu. Ale po paru latach się ona zniżyła i zaczęły występować problemy z jej rozsuwaniem. Zawołałem już jedną brygadę ślusarzy. Coś pokręcili, nasmarowali i skasowali gotówkę. Brama działała dobrze przez parę miesięcy i kłopot znowu się pojawił. Obecnie znów jestem na etapie szukania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś zna jakieś sprawdzone ekipy ślusarzy z tej strony?

podobne tematy:
Cytuj

2.mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Witaj, miałem identyczny kłopot do domu. Nie chcę Cię denerwować, ale naprawa tego nie jest taka prosta. Jak poprzedni ślusarze ją niewłaściwie zamontowali to będziesz zmuszony jeszcze raz od początku zrobić. Inna kwestia to właściwa wysokość wózków, po których skrzydło bramy się przesuwa. Brama powinna posiadać zapas luzu od podłoża. Około dziesięć cm wystarczy w zupełności. Jeżeli te kwestie będą dobrze wykonane to nie będzie problemów z działaniem bramy przez wiele lat. Jak chodzi o ślusarzy z tego portalu internetowego to nie pomogę.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Wolne tematy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml