Poszukuje dobrego stolarza, który wykonuje meble na zamówienie

1.tomaszkowal » 24 maja 2016, 13:31

Cześć, jestem na finiszu budowy swojego wymarzonego domu. Mam już praktycznie prace wykończeniowe za sobą. Pozostały mi jeszcze tylko meble. Wspólnie z narzeczoną doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem są meble robione na wymiar. Wiadomo, więcej w nich przestrzeni i jesteśmy wstanie je dostosować do posiadanych pomieszczeń. Poszukujemy sprawdzonego stolarza, który potrafi wykonać takie zabudowy meblowe w miarę korzystnej cenie. Jakieś sugestie?

podobne tematy:
Cytuj

2.adamniczyj » 24 maja 2016, 13:40

Dzień dobry, jeśli nie znalazłeś żadnego fachowca przez polecenie to możesz podzwonić do tych ludzi: http://polecamspeca.pl/stolarz - na tym portalu internetowym jest spora obszerna lista stolarzy z całej Polski. Na bank coś znajdziesz dla siebie. Jak nie to musisz popytać kolegów w twojej okolicy. Na bank, u kogoś były wykonywane szafy na zamówienie. Ta druga metoda jest lepsza.

podobne tematy:
Cytuj

3.tomaszkisiel » 24 maja 2016, 13:44

Jak już naprawdę nikogo nie możesz znaleźć, choć trudno mi w to uwierzyć to przejdź się do sąsiadów obok ciebie i spytaj grzecznie czy mogą ci dać telefon do stolarzy, którzy robili im meble. Na bank ci nie odmówią.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Wolne tematy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml