Strona 1 z 1

tomaszkowal » 24 maja 2016, 12:43
Dzień dobry, wyszukałem w internecie bardzo ciekawe zdjęcia lad do recepcji: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne i jestem ciekaw ile mogą kosztować takie cuda jak na tym obrazku Obrazek . Bardzo mi się podobają takie rozwiązania, ale boję się iż są bardzo drogie. Nie chcę dzwonić do firmy i się zbłaźnić. Tak, więc prośba do osób znających branże o jakieś widełki cenowe za takie lady recepcyjne.

podobne tematy:

tomaszkisiel » 24 maja 2016, 13:12
Witaj, super strona www. Projekty tych ludzi są jeszcze okazalsze niż na ilustracji podanej na forum. Jak wykonują zlecenia dla tak dużych firm to z pewnością do najtańszych się nie zaliczają. Lecz nie wiem dlaczego nie wyślesz do nich zapytania ofertowego. Napiszesz co potrzebujesz i prosisz o ofertę cenową. Tak będzie najprościej. Dużo firm tak działa, więc czemu nie ty.

podobne tematy:

adamniczyj » 24 maja 2016, 13:16
Dzień dobry, rzeczywiście bardzo oryginalne są ich lady recepcyjne. Nie mam pojęcia w jaki sposób oni to wyceniają, ale jakiś czas temu w Internecie spotkałem się z takim stwierdzeniem: należy przyjąć od 2 tyś zł za metr lady recepcyjnej. To masz już jakiś punkt zaczepienia.

podobne tematy: