Solidny stomatolog z doświadczeniem z Radomia

1.tomaszkowal » 23 maja 2016, 10:07

Cześć, szukam dobrego dentysty z Radomia. Poprzedni dentysta jak leczył mi zęba to umieścił odłamek ułamanego wiertła w zębie. Jak można się domyślić po jakimś czasie ząb o sobie przypomniał. Z tego co czytałem w Internecie, można to usunąć przy użyciu mikroskopu. Czy ktoś orientuje się, który stomatolog robi takie rzeczy w mieście? Nie chce wyrywać zęba i wstawiać implanta w to miejsce. Każdy ma świadomość że są to spore koszty i znacznie większy ból i okres leczenia.

podobne tematy:
Cytuj

2.tomaszkisiel » 23 maja 2016, 11:02

Witaj, z tego co opisujesz to masz niezły problem. Jest pewna klinika, która posiada niezłych stomatologów: http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom . Możesz tam spróbować, lecz nie mam pojęcia czy używają taki sprzęt. Pierwszy raz o czymś takim słyszę, a leczyłem już wiele zębów. Mam także już 3 implanty i nigdy nie miałem takich kłopotów jak ty. Życzę powodzenia, bo wiem co to bolące zęby. Trzymaj się.

podobne tematy:
Cytuj

3.adampiszczek » 23 maja 2016, 11:06

Witaj. To ten partacz nie miał pojęcia, iż mu się wiertło ułamało. Pozostawił go w dziurze i założył plombę? Jeśli tak, to powinieneś zrobić mu sprawę w sądzie.

podobne tematy:
Cytuj

4.tomaszkowal » 23 maja 2016, 11:09

Witaj. Dokładnie jest tak jak piszesz. Dopiero u innego dentysty dowiedziałem się o tym incydencie. Nie ma co pisać na temat tamtego człowieka. Partacz jakich mało.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Wolne tematy

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml